Na predaj slnečná záhrada s chatkou vo Zvolene

Lokalita: Zvolen

od 47 € mesačne
15 000,00 €

0 m²

ID: 27557

 
Na predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo ZvoleneNa predaj slnečná záhrada s chatkou vo Zvolene
  • sk
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • hu
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj slnečnú záhradu spolu s obytnou chatkou v lokalite záhradkárskej osady Hliny na Zlatom Potoku. Na pozemku o rozlohe 198 m2 sa nachádza štýlová obytná chatka s výmerou 12 m2,určená na oddych s možnosťou bývania. Na pozemku sa nachádza aj druhá chatka o výmere cca 4m 2,v ktorej sa nachádza náradie a chemické WC. Záhrada ponúka skvelý relax s možnosťou pestovania vlastnej zeleniny. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy ako čerešňa, broskyňa, hruška atď., súčasťou je aj bylinková časť s levanduľou, mätou, materinou dúškou, a taktiež maliny, jahody a skvelá odroda viniča. Rovinatý pozemok ponúka skvelé možnosti využitia pre deti ako aj posedenie s priateľmi pri grilovačke. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle 0903 669 665.

Dátum poslednej aktualizácie: 28.06.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Zvolen chata
na predaj ID: 25600 18 m²
od 132 € mesačne 2 333,33 €/m² 42 000,00 €
Banská Belá chata
na predaj ID: 25519 594 m²
od 120 € mesačne 63,97 €/m² 38 000,00 €
exkluzívne iba u nás

  • fingo