Luxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, Detva

Lokalita: Detva

cena v RK

997 m²

Úžitková plocha: 693,0 m²

ID: 30067

 
Luxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, DetvaLuxusná novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom, 4 spálňami a bazénom na predaj, Detva

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Ďaľšie informácie o nehnuteľnosti:luxusná nehnuteľnosť, slnečná nehnuteľnosť, pekný výhľad, tichá lokalita
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj luxusný, priestranný rodinný dom v tichej, súkromnej a slepej ulici nachádzajúci sa v Detve. Postavený je na pozemku o výmere 1006 m2, má 5 izieb ( každá izba má samostatný šatník) a veľký otvorený priestor zahŕňajúci obývaciu, jedálenskú a kuchynskú časť, práčovňu, fitness a bazén.

DISPOZÍCIA:  Dom pozostáva z troch podlaží, sú prepojené centrálnym schodiskom a z každého podlažia je výstup na terasu. Na úrovni chodníka je s prístupovej cesty vjazd na spevnenú plochu pred garážou, ktorá poskytuje parkovanie dvoch áut v garáži a ďaľších minimálne dvoch vonku.

 

STREDNÁ ÚROVEŇ DOMU :

 VSTUP DO DOMU. Pri vstupe do domu sa nachádza uzavreté zádverie, za ním šatník so zrkadlom, veľká obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou. Z tejto časti domu je aj vstup na strednú terasu s posedením. Stredná úroveň disponuje aj ešte špajzou, pracovňou so šatníkom, zahŕňa dve  kúpeľne a hlavnú spáleň so samostatným šatníkom.

 

HORNÁ ÚROVEŇ DOMU:

Príjemne prekvapí priestrannou chodbou, z ktorej je samostatný vstup do každej z troch spální, šatníkov a ďaľšej kúpene.

 

SPODNÁ ÚROVEŇ DOMU: 

Spodné podlažie je pod úrovňou vstupu do domu. Priestor zahŕňa technickú miestnosť, práčovňu, posilňovňu a výstup na ďaľšiu terasu so sedením, grilom a krytým bazénom.

 

Dom bol kolaudovaný pred 7 rokmi. Všetky okná sú hliníkové, kúrenie je podlahové z centrálnej peletkovej pece. Veľkou výhodou na úsporu energií je, že dom disponuje aj tepelným čerpadlom a solárnymi panelmi na ohrev vody. Celý dom je napojený na umelú inteligenciu, ovládanú tabletom. Podlahy sú drevené. Dom je napojený na elektrinu, obecnú vodu a kanalizáciu. Na pozemku je aj vlastná studňa. V celom dome je klimatizácia.

Viac informácií a obhliadky na telefónnom čísle 0915297713.

 

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 22.11.2022

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Sklené Teplice dom
na predaj ID: 19154 228 m²
od 595 € mesačne 824,56 €/m² 188 000,00 €
Sielnica dom
na predaj ID: 28260 1 510 m²
od 870 € mesačne 182,12 €/m² 275 000,00 €
Breziny dom
na predaj ID: 29169 3 103 m²
od 1263 € mesačne 128,59 €/m² 399 000,00 €
Banský Studenec dom
na predaj ID: 29341 654 m²
od 503 € mesačne 243,12 €/m² 159 000,00 €

 • fingo